Program rekrutacyjny MORE z PŁ

Jeśli planujesz przystąpić do matury w nadchodzącym roku lub w kolejnym i masz aspiracje studiowania na renomowanej uczelni, mamy dla Ciebie propozycję, która wykracza poza standardowe przygotowania! Program rekrutacyjny MORE przy Politechnice Łódzkiej oferuje kompleksowe wsparcie, zaawansowaną wiedzę oraz szansę na uzyskanie miejsca na studiach.

W ramach programu MORE przy Politechnice Łódzkiej nie tylko solidnie przygotujesz się do egzaminu maturalnego, ale również zwiększysz swoje szanse na dostanie się na wymarzony kierunek studiów!

Co zyskasz, uczestnicząc w programie?

• Wyjaśnienie trudnych zagadnień matematyki przez doświadczonych nauczycieli i ekspertów z Politechniki Łódzkiej.
  • Możliwość osiągnięcia wysokiego wyniku na maturze z matematyki.
  • Profesjonalne przygotowanie do konkursu o miejsce na Politechnice Łódzkiej.
  • Szansa na studiowanie na jednej z najlepszych uczelni technicznych w Polsce.
  • Bezstresowe spełnienie marzeń o studiach na PŁ, nawet bez doskonałego wyniku maturalnego.
  • Przygotowanie do egzaminów z matematyki, które czekają Cię na pierwszym roku studiów.

Czym dokładnie jest program rekrutacyjny MORE przy PŁ?

Kurs matematyki trwa 15 tygodni (2 godziny lekcyjne tygodniowo) i odbywa się popołudniami, w formie hybrydowej.

Po zakończeniu kursu weźmiesz udział w konkursie – jeśli zostaniesz laureatem i zdasz maturę, otrzymasz zaproszenie na studia na Politechnice Łódzkiej, na wybranym kierunku z listy określonej w regulaminie. Jeśli w październiku 2024 roku będziesz uczęszczać do klasy przedmaturalnej, otrzymasz indeks na kolejny rok akademicki.

Jak zapisać się na program? Wybierz dogodny termin zajęć i wypełnij formularz rejestracyjny. Zapisy trwają już teraz i kończą się 20 września 2024 roku! Nie zwlekaj, dołącz do programu MORE i otwórz sobie drogę do sukcesu na Politechnice Łódzkiej! Więcej informacji na temat programu MORE oraz procesu zapisów znajdziesz na stronie.