Przejdź do treści

Hackathon – HACK na Zdrowie 3

Data dodania
Kategorie

Zachęcamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w Hackathonie! Rejestracja już trwa, więc nie zwlekaj i wypełnij formularz zgłoszeniowy do 10 maja 2024 roku. Hackathon to doskonała okazja do zdobycia doświadczenia w pracy zespołowej, nawiązania kontaktów branżowych i rozwijania umiejętności. W trakcie tego wydarzenia, które odbywa się po raz trzeci, będziesz miał/a szansę brać udział w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań w odpowiedzi na ważne problemy społeczne. Nasza misja to stworzenie przestrzeni dla studentów, aby mogli wykreować nowatorskie rozwiązania i pozyskać przyszłych pracodawców lub partnerów biznesowych. Dlaczego warto wziąć udział w Hackathonie? Masz pomysł, ale nie wiesz, jak go zrealizować? Podczas wydarzenia otrzymasz wsparcie mentorów z różnych branż, którzy pomogą Ci w rozwinięciu projektu. Ponadto, będziesz mógł/a nawiązać kontakty biznesowe oraz rozwijać swój pomysł wspólnie z innymi uczestnikami.

Image

Drodzy studenci !!!

Już ruszyły zapisy na Hackathon !!! 
Nie zwlekaj, wypełnij formularz zgłoszeniowy
 zapisy trwają od 15.04.2024 do 10.05.2024

Jeśli chcecie zdobyć doświadczenie w pracy w zespole, nawiązać kontakty ze specjalistami różnych branż i rozwijać swoje umiejętności, to jest projekt dla Was!
Zobacz szczegóły  

W tym roku odbędzie się 3-cia edycja tego nieziemskiego eventu.

To wydarzenie – pobudza kreatywność oraz przyczynia się do rozwoju współpracy i innowacyjności wśród uczestników.

Postaw na: współpracę, kreatywność  i  eksperymentowanie 

Czekamy na Ciebie!

Czym jest HAcK NA ZDROWIE
Hackathon to sprint projektowo-szkoleniowy, podczas którego uczestnicy z różnych branż, pracując w interdyscyplinarnych zespołach pod okiem mentorów z branży medycznej i technologicznej, tworzą nowatorskie rozwiązania w odpowiedzi na palący problem społeczny.

Cel projektu HAcK NA ZDROWIE
Wypracowanie przez studentów prototypu, ewentualnie projektu low-fidelity innowacyjnego produktu cyfrowego lub analogowego, aplikacji lub usługi z branży medycznej w obszarach: medycyna, cyfryzacja, zarządzanie. Uczestnicy w trakcie trwania Hackathonu podejmują wyzwania wyznaczone przez firmy lub pracują nad własnym pomysłem.

Nasza misja
Stworzenie przestrzeni dla studentów, która umożliwi im wykreowanie nowatorskich rozwiązań oraz da szansę na pozyskanie przyszłych pracodawców bądź partnerów biznesowych, a także funduszy na rozwinięcie ich pomysłów.

Dlaczego warto brać udział w HAcK NA ZDROWIE ?
Masz pomysł, ale nie wiesz jak z nim ruszyć ?  Podczas wydarzenia dostajesz wsparcie mentorów i mentorek z branży medycznej, technologicznej i biznesowej, którzy będą wspierali Cię merytorycznie i pomogą Ci ruszyć Twój pomysł do przodu.

Chcesz nawiązać kontakty biznesowe ? Podczas Hackathonu poznajesz pracodawców z obszarów technologicznych i medycznych. Może wśród nich znajdzie się Twój przyszły pracodawca? Dzięki udziałowi w Hackathonie dasz mu się poznać.

Chcesz rozwijać swój pomysł z innymi? Wydarzenie pozwoli Ci poznać ciekawych ludzi z różnych dziedzin, dzięki wymianie Waszych pomysłów, doświadczeń, wiedzy i kompetencji macie szansę stworzyć naprawdę innowacyjny zespół, który może być początkiem wspaniałej startup’owej przygody!

Brak Ci pewności, że Twój pomysł zostanie wdrożony? Wsparcie Twojego projektu dostaniesz nie tylko podczas trwania wydarzenia, ale również poza nim. Masz szansę wygrać środki finansowe na jego uruchomienie oraz kontynuowanie pod okiem specjalistów i organizacji wspierających start-upy, z którymi poznamy Cię podczas trwania wydarzenia.


 

Załączniki