Pierwsze spotkanie uczestników projektu Abraxas w Politechnice Łódzkiej

Na początku grudnia odbyło się inauguracyjne spotkanie (Kick-off) projektu Abraxas realizowanego przez zespół Voxel Research Lab.

W grudniu na Politechnice Łódzkiej odbyło się inauguracyjne spotkanie projektu Abraxas, prowadzonego przez zespół Voxel Research Lab. Partnerzy z hiszpańskich uniwersytetów i portugalskiego Universidade de Aveiro przybyli, aby rozpocząć wspólną realizację projektu "Best practices for high-immersion experiences design", gdzie PŁ pełni rolę koordynatora. Projekt ma na celu opracowanie strategii nauczania przyszłych projektantów doświadczeń wirtualnej rzeczywistości, stanowiąc innowacyjny krok w wykorzystaniu VR jako narzędzia do nauki przez działanie. Spotkanie odbyło się w nowej siedzibie Voxel Research Lab w zrewitalizowanym budynku Centrum Doskonałości Projektowania Uniwersalnego.

Więcej na stronie p.lodz.pl