Student Mechatroniki - #TalentPolitechniki

Matusz Goss, student kierunku Mechatronika, został Talentem Politechniki

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować kolejny wyjątkowy talent w ramach serii #TalentyPolitechniki. Nasza uczelnia słynie nie tylko z doskonałych osiągnięć naukowych, lecz także z wybitnych jednostek, które wprowadzają znaczący wkład w organizację wydarzeń i zarządzanie projektami.

Chcielibyśmy dzisiaj przedstawić Mateusza, studenta kierunku Mechatronika, który aktywnie uczestniczy w życiu akademickim, zdobywając cenne doświadczenie w zarządzaniu projektami, marketingu, współpracy zewnętrznej oraz organizacji wydarzeń. Mateusz wyróżnia się swoim profesjonalizmem i zdolnością do systematycznego osiągania wyznaczonych celów. Doskonale potrafi koordynować projekty i efektywnie współpracować z różnymi organizacjami, co jednoznacznie świadczy o jego umiejętnościach w pracy zespołowej.

Więcej o Mateuszu na jego stronie: