Zachęcamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w Hackathonie! Rejestracja już trwa, więc nie zwlekaj i wypełnij formularz zgłoszeniowy do 10 maja 2024 roku. Hackathon to doskonała okazja do zdobycia doświadczenia w pracy zespołowej, nawiązania kontaktów branżowych i rozwijania umiejętności. W trakcie tego wydarzenia, które odbywa się po raz trzeci, będziesz miał/a szansę brać udział w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań w odpowiedzi na ważne problemy społeczne. Nasza misja to stworzenie przestrzeni dla studentów, aby mogli wykreować nowatorskie rozwiązania i pozyskać przyszłych pracodawców lub partnerów biznesowych. Dlaczego warto wziąć udział w Hackathonie? Masz pomysł, ale nie wiesz, jak go zrealizować? Podczas wydarzenia otrzymasz wsparcie mentorów z różnych branż, którzy pomogą Ci w rozwinięciu projektu. Ponadto, będziesz mógł/a nawiązać kontakty biznesowe oraz rozwijać swój pomysł wspólnie z innymi uczestnikami.